You are here
Jeďte na dovolenou do aquaparku a termálního koupaliště Velký Meder! DOMOV 

Jeďte na dovolenou do aquaparku a termálního koupaliště Velký Meder!

Pokud plánujete s rodinou a dětmi prázdninový výlet na Slovensko a chcete ho spojit se zábavou a adrenalinem pro malé i velké, navštivte Velký Meder. Kde to je? Na největším říčním ostrově v Evropě. Na Žitném ostrově!

Aquapark a termální koupaliště Velký Meder (dříve Lázně Čalovo) otevírá v létě až 10 bazénů.

Vodní plocha o celkové rozloze 3910 m2 láká hlavně svojí příjemnou teplotou 25 až 37 °C. Koupel v geotermální vodě má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, ale určitě nepohrdnete ani vířivkami. Pro rekreační nebo sportovní plavce je tu 50m bazén, děti můžete šoupnout do vyhrazeného prostoru ve venkovním dětském bazénu s vodním trychtýřem a vodním dělem. Součástí adrenalinových atrakcí jsou skluzavky a tobogany různých tvarů a barev. Užijete si v nich průjezd toboganovým potrubím nebo trychtýřem. Celý areál oblkopuje zeleň, lesopark a najdete tu i Tarzanii, 650m lanovou dráhu.

Meder 3

Až se sportovně vyřádíte nebo naopak po relaxu v teplé vodě, se můžete přímo v aquaparku občerstvit a najíst ve fasftoodu nebo v restauraci. Rodiče s malými dětmi určitě ocení Ostrov drobotiny, kde se o jejich zlatíčka postará tým bavičů a nechybí ani oblíbené animační programy. Přímo v areálu se budou ve vybrané dny v týdnu konat večerní koncerty různých hudebních skupin.

140707-THERMAL CORVINUS-CS+łSZDTÁK_058_resize

Během letní sezóny stojí celodenní vstupné 9,50 eur, rodinná vstupenka pro dva dospělé a jedno dítě 22 eur. Ubytovaným hostům poskytuje středisko slevy. Letní sezóna končí koncem srpna. Pravděpodobnost, že budete mít během pobytu ve Velkém Mederu příjemné letní počasí, větší než jinde. Jde totiž o lokalitu s největším počtem slunečných dní na Slovensku.

Více na: www.thermalcorvinus.sk

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment