You are here
Je čas na posilovnu! Jak začít a dosáhnout nejuspokojivějšího výsledku? DOMOV 

Je čas na posilovnu! Jak začít a dosáhnout nejuspokojivějšího výsledku?

V létě jste naskočila na tréninkovou vlnu, oddávala se sportování v přírodě, ale jak se blíží podzim, máte problém. Venkovní teploty nebudou příjemné, k tomu se přidá déšť a kamarád chladný vítr. Je na čase si najít posilovnu a naučit se cvičit se stroji. Jak na to a co musíte před návštěvou posilovny vědět?

Máte upravený jídelníček?

Chcete-li při cvičení dosáhnout maximálního efektu, musíte se zaměřit na stravu. Na každém kousku těla i celkové fyzické kondici se odráží to, co jíte. Při cvičení je třeba se zaměřit na příjem bílkovin. Doporučená denní dávka je 80 až 100 g. Platí pravidlo konzumace 1 g bílkovin na 1 kg hmotnosti. Pozor také na příjem cukrů a tuků, omezte nezdravá jídla. Skrytými nepřáteli jsou džusy, které mohou obsahovat velké množství cukrů. Máte-li chuť na sladký nápoj, udělejte si ovocný čaj a oslaďte ho několika lístky stévie. Nevíte si se sestavením optimálního jídelníčku rady? Nechte si poradit od výživového poradce. Praktické rady najdete také zde.

Posilovna jako druhý domov

nikol
Nikol Kešelová

Posilovna se pro období podzimu a zimy stane vaším druhým domovem, musíte se v ní tak cítit. Vybírejte si, nemusíte chodit do té, co je vašemu bydlišti nejblíže. Inspirací pro vás od nás je posilovna Praha Kentoya fitness. Amatérské i profesionální sportovce těší už jen svou rozlohou 400 m čtverečních. Majitelé si zakládají na kvalitě, proto je vybavena špičkovými stroji Grün sport. Setkáte se zde také s osobními trenéry, kteří vám pomohou sestavit cvičební plán na míru, poradí s prováděním cviků i s jídelníčkem. Jako osobní trenérka kulturistiky a fitness zde působí například Nikol Kešelová, Mistrině ČR 2008 v bodyfitness.

Po námaze hýčkání

Kentoya fitness není jen místo, kde budete bojovat za krásnou postavu. V provozu je zde solárium Praha, které nabízí perfektní odpočinek po náročném tréninku. Zajít můžete také na masáže či na kosmetiku.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment