You are here
Jaké jsou trendy ve světě svateb? DOMOV Móda 

Jaké jsou trendy ve světě svateb?

Toužíte po svatbě? Nebo již jednu takovou plánujete? Pokud ano, jistě se ráda seznámíte s takovými trendy, které jsou se svatbou spojeny. Toto jsou ty hlavní, které budou rozhodně in pro letošní sezonu.

Svatba v zahraničí

Místo, kde dojde ke svatebnímu obřadu, by mělo být vybíráno skutečně pečlivě. Málokdo chce svatbu jenom na radnici, a tak se hledají různá atraktivní místa. Mezi ta může patřit třeba:

  • Krásný zámek
  • Unikátní hrad
  • Dokonalá přírodní lokalita

Pokud jde o konkrétní polohu, tak se nemusí jednat jenom o Českou republiku. Hitem se stávají svatby v zahraničí. A nejenom u moře. Lákadlem může být třeba i jedinečná svatba v Žilině, která je ukázkou toho, že není nutné cestovat nijak daleko, a složitě. A to bude plusem i pro samotné svatebčany.

Vše pod jednou střechou

Mnoho svateb je spojeno s častým přejížděním, což je náročné jak na čas, tak i důslednější plánování. I proto se stává trendem možnost. Kdy je vše pod jednou střechou. A někdy i včetně obřadu. Jinak je to samozřejmě oběd, stejně jako zábava s večerním rautem, stejně jako nesmí chybět třeba již nastíněné komfortní ubytování v Žilině. Hosté nemusí nikam přejíždět a pokud si chtějí odpočinout, jsou jim k dispozici připravené pokoje.

Modernější pojetí

Svatba už dávno není tak klasickým aktem, jako tomu bylo dříve. Hitem se stále více stává modernější pojetí. Nevěstiny šaty mohou být spíše elegantnější a jednodušší. Outfit ženicha může být založený na košili a motýlku, s absencí saka. Do popředí se ale dostávají i modernější jídla. Podle posledních průzkumů jasně ustupuje klasické trio šunka s křenem – knedlíčková polévka – svíčková na smetaně.

Modernější je ale i zábava. Kapely se hledají takové, které hrají spíše moderně. Nic neobvyklého není ani DJ, který může hrát víceméně na přání. Stejně tak je to i s oblečením, které v tomto směru bývá už víceméně ležérní.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment