You are here
Jak vybrat dokonalý šperk? DOMOV Móda 

Jak vybrat dokonalý šperk?

Také milujete šperky? Není se čemu divit, jelikož těm skutečně krásným zaručeně podlehne každá žena. Pokud si vybíráte něco nového, poradíme vám, jak si můžete vybrat skutečně ten nejdokonalejší šperk, který jenom existuje.

Nejprve je správné mít jasno v tom, jaký typ šperku to má být. Možností je mnoho. Velkým hitem mohou být nádherné diamantové prsteny, které jsou dobrým tipem i pro muže, kteří hledají vhodný zásnubní šperk.

Proto danou množnost nechte na výběr raději jim a sama se zaměřte na jiné oblasti, kterými jsou tyto:

  • Náušnice
  • Řetízky a náhrdelníky
  • Náramky

Jaký zvolit materiál?

Možností, jaký typ šperku zvolit, je celá řada. Nyní se podívejme i na to, jaký zvolit materiál. Pokud hledáte kvalitu, která bude levná, rozhodně doporučíme jít cestou chirurgické oceli, stejně jako můžete zvolit i stříbro. Obojí je na šperkařském trhu velkým hitem. A to jak pro vzhled, tak i pro celkovou odolnost. V kombinaci s příjemnou pořizovací cenou jasná volba. Pokud vám nevadí investovat více, zkuste samozřejmě zlato. Klasikou je zlato žluté, které je osvědčenou možností. Někdy bývá kombinováno s tím červeným. Velmi vyhledávanou možností posledních let je však zlato bílé, které velmi dobře vypadá a také mnoho vydrží.

Svadobný-náhrdelník-zo-zlata-NH-100-WG-RD-1

Jak je to s kamenem?

Ne vždy musí být šperk spojený s nějakým drahým kamenem. Často i bez něj může vypadat velmi zajímavě a originálně. Záleží jenom na umění šperkařských mistrů. Pokud na kameni trváte, začneme tím nejlepším. Příkladem budou různé druhy diamantových náušnic. Právě diamanty patří k tomu nejlepšímu, co dnes můžete pořídit. Zaujmou svým vzhledem, který je unikátní hlavně originalitou výbrusu. Ne vždy ale musíte zůstávat nutně jenom u možnosti, která patří mezi tu nejdražší. Pokud hledáte levnější alternativu, potom zkuste zirkony. I ty mnohou skvěle vypadat a stát budou výrazně levněji.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment