You are here
Jak si opravdu dokonale nalakovat nehty: 4 zásady + 3 nej videa DOMOV Móda 

Jak si opravdu dokonale nalakovat nehty: 4 zásady + 3 nej videa

Plesová sezón frčí, ladíte róbu, líčení už máte v malíčku a co ještě? Nezapomeňte na nehty. Existují 4 hlavní zásady lakování nehtů, které zaručí perfektní výsledek.

1. Olivová koupel

Rozhodně nestačí si najít několik minut, vzít do ruky lak a nanést ho na nehty. Dbejte na to, aby nehty vypadaly dobře a na nános laku byly připraveny. Přece jen je to pro ně zátěž. Před nalakováním dopřejte nehtům asi 10 minutovou koupel v olivovém oleji. Vyživí je a zjemní. Upravte také kůžičku. Pozor, nikdy ji nestříhejte, ale zatlačte dovnitř pomocí „špachtličky“.

2. Zastřihnutí nehtů – rovně nebo do obloučku?

Tvar si upravte podle toho, jak se vám líbí. Trendy nejsou jasně dané, záleží na vašem vkusu. Nehty střižené rovně mají nevýhodu v tom, že se mohou zatrhávat. U zastřihnutí dbejte na to, aby oblouček byl pravidelný. Není nic horšího než křivé nehty!

3. Kdy nanést lak?

Lak se musí nanášet na suché a odmaštěné nehty. Jak zabánit tomu, aby se lak dostal na kůžičku? Používejte malý štěteček, nehty také oblepte páskou použijte roztahovátko. Je to sice trochu „prasárnička“, ale použít se dá i klasická izolepa.

4. Podkladová vrstva je nutnost!

Je rozhodně žádoucí na nehet nanést nejdříve podkladovou vyživující vrstvu a až poté lak. Pozor na kvalitu – laky, které koupíte za 30 Kč někde na tržnici určitě nejsou to pravé ořechové. Investujte a  nebojte se za kvalitu dát i 100 Kč.

Jak nalakovat nehty – video inspirace

Tak tyhle návody mě na youtube.com zaujaly nejvíce. Co na ně říkáte vy? Líbí, nelíbí?

Parádní CIK – CAK je to hotové za chvilku a vypadá prostě božsky.

Luxusní vzhled ve stylu ombre 🙂

A ještě lakování nehtů pomocí vody, to je asi nej!

Hledáte ještě inspiraci na líčení na ples? Není problém, najdete ji v článku, jak na kouřové líčení.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment