You are here
Jak při hledání bydlení v Praze nepodlehnout nátlaku lovců DOMOV 

Jak při hledání bydlení v Praze nepodlehnout nátlaku lovců

Jsi-li ženou činu, která miluje pulzující život, chce být ve středu dění, chodit do práce, kde bude brát více a současně jsi ta, která myslí na lepší budoucnost svých dětí, tvoje kroky budou určitě mířit minimálně do Prahy. Hlavní město prostě nabízí více. Co všechny nové obyvatele spojuje? Na začátku se musí probojovat a najít si ideální místo pro život. Na každého číhají lovci, kterým není radno podlehnout. Stát vás to může i několik desítek tisíc korun. Jak na ně vyzrát a kde hledat bydlení za adekvátní cenu?

2 dlouhé, klikaté cesty k novému bydlení v Praze a 1 krátká a výhodná

Lovcem rozuměj realitní kanceláře. V hlavním městě jich působí desítky a i když se tváří mile a ochotně, i tebe budou chtít ožebračit. S hledáním bytu ochotně pomohou, jenže si za služby řeknou o pěkně tučnou provizi. Máš desítky volných hodin na hledání bytu? Vydej se na cestu soukromých inzerátů. I těch je všude plno. Uvědom si, že budeš sama jednat s každým majitelem bytu, bude třeba připravit všechny dokumenty apod. Spolkne to spoustu času i energie. Chceš ušetřit peníze a mít jistotu komfortního bytu v atraktivní lokalitě? Nejkratší cesta k bydlení snů vede přes developerské projekty Praha. Společnosti si zakládají na preciznosti a staví bytové komplexy v atraktivních lokalitách. Výhodou je, že při koupi bytu budete jednat s majitelem – profesionálem. Stačí si byt vybrat, o vše ostatní se postará developer.

Nejkrásnější místa pro život

moderní bydlení v praze

Mezi top patří již 10. etapa projektu Západní Město – Britská čtvrť. Postaveny byly luxusní novostavby v Praze nabízející moderní byty ve Stodůlkách.

Lokalita nabízí spojení s centrem i přírodou, bezpečí a plno různých aktivit. K bytům patří podzemní garáže, příjemné je, že domy mají kamerový systém. Je pro vás byt příliš malý? Podívejte se na tyto domy na prodej v Praze.

Finance s předstihem

Zájem o nové byty je velký, vítězí ten, kdo má předem jasno o financích. Že jste ještě nebyla v bance se zeptat na hypotéku? Napravte to. Základní představu vám pomůže udělat tato online kalkulačka.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment