You are here
Jak pomoci dítěti, aby se mohlo naplno věnovat sportu? DĚTI DOMOV 

Jak pomoci dítěti, aby se mohlo naplno věnovat sportu?

I vás možná trápí to, že máte doma sportovně nadané dítko, ale kvůli nízkému rodinnému rozpočtu mu nemůžete dopřát, aby se sportu věnovalo naplno. Právě to se dá ale změnit. Od 28. července do 24. srpna probíhá speciální akce, jejíž cílem je sehnat finanční prostředky pro děti. Akce vznikla díky České olympijské nadaci. Jak se můžete zapojit?

Přispět může každý, stačí jeden nákup!

Každý sport je poměrně drahý „špás“, protože je třeba investovat do vybavení, platit se musí i členské příspěvky a jsou t i další výdaje. Děti ze sociálně slabších rodin tak i při velkém nadání nemají šanci, aby se mohly sportu věnovat naplno. Díky charitativní iniciativě se to ale změní. Od 28. července do 24. srpna bude v prodejnách Tesco probíhat akce, do které se může zapojit každý. Stačí v prodejně zakoupit vybrané výrobky od Procter & Gamble např. Jar, Blend-a-med, Ariel, Lenor, Pampers nebo Gillette. Vybrané finanční prostředky poputují prostřednictvím České olympijské nadace k dětem, které z finančních důvodů nemohou vykonávat sport na nejlepší úrovni.

zdroj:protext.cz
zdroj:protext.cz

Abasadorkou projektu je Šárka Kašpárková, mistryně světa v trojskoku, která se k němu vyjádřila takto: „Měla jsem štěstí, že jsem se v dětství mohla věnovat tomu, co mě bavilo a měla jsem pro sport vždy dostatečnou podporu. Některé děti však musí z finančních důvodů se sportem skončit.“

Chtěli byste získat podporu pro vaše dítě?

Projekt podpoří děti ve věku 6 – 18 let, které chtějí sportovat, ale nemají na to dost peněz. Podporu mohou získat děti ze sociálně znevýhodněných rodin a také děti z dětských domovů. Žádost pro podporu vašeho dítěte můžete podat na www.olympic.cz/nadace.

Uložit

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment