You are here
Jak nastartovat zdravé hubnutí DOMOV Zdraví z přírody 

Jak nastartovat zdravé hubnutí

Špíček sem, špíček tam, vám to není jedno. Mučila jste se dietou, zhubla, ale za pár měsíců opět nabrala. Cvičení se věnujete, jenže to nejde tak rychle, jak byste si představovala. Vánoční svátky se blíží a s nimi i období (přiznejme si to) přežírání. Nečekejte na Nový rok, abyste si dala předsevzetí, že zhubnete. Začněte nyní. Cesta ke zdravému shazování špíčků není klikatá. Je přímá, vede na jedno místo a na jejím konci je velký úspěch!

Sestavení jídelníčku je boj, který se dá lehce vyhrát!

Lidské tělo funguje jako složitý mechanismus. Aby byly v pořádku všechny jeho funkce, musí dostávat vyvážený poměr všech důležitých látek. Potřebuje bílkoviny, které jsou důležité pro správný vývoj a zdraví všech tkání, podílejí se i na tvorbě hormonů a podporují látkovou výměnu. Tělo musí dostat i optimální dávku vlákniny, je zásadní pro správné trávení. Dále také vitamíny, minerální látky a další. Už jen pro rozmanitost látek je holý nesmysl, když byste se vrhla na některou ze „zázračných“ diet, jako je mléčná, ovocná apod.

Musíte se naučit jíst tak, aby organismus vše potřebné dostal a současně jste nekonzumovala nadměrné množství tuků a cukrů. Sestavení jídelníčku je nejtěžší věcí z celého procesu zdravého hubnutí. Nelze si sednout, vzít si tužku, papír a spočítat vše podle doporučených denních dávek. Musíte totiž vědět, jak je na tom vaše tělo. Doma to sama nezjistíte. Odhodlejte se a zajděte k poradci, který vás vyšetří a doporučí nejlepší systém pro zdravé stravování.

70-bohumila-vachulkova-vyzivove-poradenstvi

Průvodce světem hubnutí už pro 6 500 000 klientů!

Výživové poradenství pro ženy i muže nabízí v ČR NATURHOUSE. Má síť poboček po celé republice i v zahraničí. V NATURHOUSE působí poradci, kteří se stanou společníky na vaší cestě za perfektní postavou. Co musíte udělat? Objednejte se na schůzku. Všechny konzultace jsou zdarma! Při setkání vás poradce zváží na speciální váze a zjistí složení vašeho těla. Na základně výsledků vám sestaví speciální jídelníček a doporučí vhodné doplňky stravy vyrobené z výtažků bylin, ovoce a zeleniny, které podporují zdravé hubnutí, a poradí i se správným cvičením. Je žádoucí se domluvit na dalších schůzkách (také jsou zdarma), aby vás poradce mohl sledovat a doporučení podle potřeby měnit ve váš prospěch.

Zdravé hubnutí s NATURHOUSE je hračka, kdy to vyzkoušíte vy?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment