You are here
Jak jsou vybaveny domácnosti v projektu Byty u parku? Budete překvapeni DOMOV 

Jak jsou vybaveny domácnosti v projektu Byty u parku? Budete překvapeni

Určitě si mnozí z vás myslí, že minimalistickému bydlení už dávno odzvonilo a že jsou současným trendem pouze velké zahrady a obrovské domy. Opak je ovšem pravdou, protože stavební plocha není nekonečná, a zvláště ve velkých městech je kladen velký důraz na úsporu prostoru. Přitom je však třeba zachovat určitý komfort bydlení a soulad s přírodou, což se v projektu Byty u parku podařilo dokonale. Tímto bydlením budete určitě mile překvapeni.

Kde se nové byty nacházejí?

Nové byty na Praze 3 se nacházejí v Malešické ulici, kde je právě realizována hrubá výstavba rezidenčního projektu Byty u parku. Jedná se o velmi výhodnou lokalitu jak z hlediska dobré dostupnosti do centra Prahy, tak z hlediska potřebné občanské vybavenosti. Nedaleko nákladového nádraží Žižkov navíc v budoucnosti vznikne nové městské centrum s velkolepými konferenčními budovami a nákupními centry. Samozřejmostí je dostatek dětských hřišť a parků.

Jak jsou byty vybaveny?

Rozhodnete-li se nakonec pro bydlení v Praze na Žižkově, můžete si zvolit prakticky libovolné vybavení svého bytu, který si předtím rezervujete nebo přímo zakoupíte. Vybírat můžete z poměrně obsáhlého katalogu standardů. Například na podlahy je v bytech používána kvalitní dýhovaná dřevěná podlaha tvořená z 3 vrstev. Ta se sice nachází ve všech domácnostech, ale vy si můžete vybrat až z 5 různých vzorů.

Jak vypadá koupelna a toaleta?

Na perfektní vybavení z kvalitních materiálů samozřejmě narazíte i v koupelně. Ta je obložena moderními obklady o velikosti 60 x 60 centimetrů, u nichž opět můžete vybírat z 5 různých odstínů. Obdobná situace panuje i na toaletě, ovšem s tím rozdílem, že zde jsou použity obklady o rozměru 60 x 30 centimetrů. Samozřejmostí je přítomnost pěkného umyvadla a závěsné toalety.

O byty v Praze na Žižkově bude v budoucnu obrovský zájem. Přemýšlíte-li o přestěhování do této oblasti, měli byste si s koupí nového bytu pospíšit.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts