You are here
Jak být svůdná a stylová? Vybírejte spodní prádlo chytře! DOMOV Móda 

Jak být svůdná a stylová? Vybírejte spodní prádlo chytře!

Každá žena touží po kvalitním a stylovém oblečení. Stejně důležité je však i to, co nosí pod ním. Dámské spodní prádlo přiléhá na tělo, a měli byste proto při výběru dbát na kvalitní materiál a především správnou velikost. Moderní trh aktuálně nabízí nepřeberné množství stylů a střihů. K výběru proto musíte přistupovat důmyslně.

Pozor na kalhotky!

Kvalitní spodní prádlo má mezi ostatním oblečením velmi zvláštní postavení. Mělo by být praktické, krásné, funkční a pohodlné. Vývoj spodního prádla pro ženy započal teprve nedávno. Vděčit za něj můžeme kankánovým tanečnicím, které se na jeho prosazení podílely nejvíce. S jeho rozšířením však vznikly i nástrahy v podobě komplikovaného výběru. Dámské kalhotky mají dnes pět základních střihů a podprsenky ještě více. Klasické kalhotky se považují za nejpohodlnější, ale zároveň ustupují modernějším střihům, mezi které patří bikinový střih, tanga nebo kalhotky s nohavičkou, tyto sluší především štíhlým ženám s úzkými boky. Ženám se svůdnými křivkami sluší nejvíce bikiny. A pro ty s kulatějším bříškem se hodí zase nejlépe vykrojené kalhotky s vyšším pasem, protože stahují.

Vybrat vhodnou podprsenku není zase taková věda

Výběr podprsenky je o něco složitější. Základním pravidlem je zvolit správnou velikost a nejenom co se velikostí košíčků týče. Důležitý je především obvod hrudníku, protože ten rozhoduje o pohodlí při celodenním nošení. Podprsenky mohou být univerzální – pro každou ženu, nebo mohou mít speciální střih, který tvoří důmyslný dekolt. Zvětšující varianty „push-up“ patří momentálně mezi nejoblíbenější. Tlačí totiž prsa k sobě a nahoru, čímž je ideálně modelují pod jakékoliv oblečení. Pokud se však chystáte vytvarovat dekolt do hluboce vystřižených šatů nebo pod sako, vyzkoušet můžete i speciální typy se zdobenými lemy výstřihu.

Nevyhýbejte se moderním trendům

Vždy se vyplatí mít ve skříni pár svůdnějších kousků, pořiďte si erotické spodní prádlo. Můžete si pořídit například krajkové nebo styly se svůdnými průsvity. Za jedny z nejoblíbenějších se považují tzv. brazilské kalhotky, ty odkrývají přesně tolik, aby ženy působily přitažlivě a přitom měly ve spodním prádle pohodlí. Letos jsou v módě i výrazné barvy a opět se vrací stylování různých rozdílných barev podprsenky a kalhotek. Erotické prádlo navíc může potěšit i vašeho partnera a uděláte tak radost nejen sobě i jemu. Při výběru tohoto druhu spodního prádla se nebojte experimentovat, nikdy si ale nepořizujte styl, ve kterém byste se necítila příjemně. Bude to na vás totiž při jeho nošení znát.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment