You are here
Jak být šik i v devátém měsíci: Vsaďte na těhotenská trička s potiskem DOMOV Móda 

Jak být šik i v devátém měsíci: Vsaďte na těhotenská trička s potiskem

Každá žena chce vypadat dobře, o to více to platí v období těhotenství. V současnosti už nemusí být tak těžké obléknout se nejen pohodlně, ale i slušivě. Nabídka oblečení pro těhotné od těhotenských trik a šatů po kalhoty s gumou je čím dál pestřejší a vybere si žena s každým typem postavy. Víme, jak sledovat módní trendy i v období radostného očekávání.

Kreativitě se meze nekladou

Dříve nebo později v těhotenství nastane doba, kdy vzdouvající se bříško jen těžko skryjete. Není ovšem nutné oblékat se do širokých košil a šatů, aby všechny známky těhotenství zůstaly okolí utajeny. Zvýrazněte své bříško vhodně zvoleným střihem oblečení a udělejte z něj přednost! Existuje mnoho způsobů, jak ukázat vaše ženské tvary na odiv, aniž byste vypadaly vulgárně nebo jako chodící gymnastický míč. Rozlučte se s volným oblečením a odvažte se, bez obav noste oblečení, na které jste byly zvyklé. Hlubší výstřihy a přiléhavá trička výrazně zvýší vaše sebevědomí a obdiv okolí. Co víc si přát?

Těhotenská trika s originálními obrázky na bříšku

Jestliže nechcete zapadnout v davu, sáhněte po originálních těhotenských trikách, které jsou stále IN. V kombinaci s výraznými doplňky můžete i z trička udělat módní hit. Když je navíc potištěno vtipnými a inteligentními nápisy nebo obrázky s těhotenskými motivy, máte vyhráno! Inspirujte se na stránkách bezvatriko.cz a doplňte chybějící místa v šatníku.

Naučte se být sexy i v těhotenském tričku

bezvatriko-logoProč se schovávat v nevýrazném volném oblečení, když nabídka moderní těhotenské konfekce je v posledních letech velmi pestrá. Střídejte barvy, střihy i materiály, fantazii se meze nekladu. Dobrou zprávou je, že nemusíte volit mezi pohodlím a kreativitou, s našimi tričky pro těhotné s potiskem přímo na míru oslníte i ve třetím trimestru.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment