You are here
Hitem interiérového designu jsou fotografie tištěné na plátně DOMOV 

Hitem interiérového designu jsou fotografie tištěné na plátně

Vytvořit v dnešní přetechnizované době krásnou fotografii je otázkou stisknutí jediného tlačítka na mobilním telefonu, takže je velmi snadné dokumentovat vzpomínky na jednotlivé události vašeho života. Bohužel, stisknutím spouště fotoaparátu to ve většině případů končí. Většina těchto krásných vzpomínek se navždy ztratí v hlubinách sociálních sítí, nebo zůstane jen tak ležet na discích počítačů. Díky moderní metodě tisku fotografií na plátno, která je stále populárnější, můžete však ze svých fotografií vytvořit skutečná umělecká díla, která zútulní váš interiér nebo se stanou ideálními osobními dárky k jakékoli příležitosti.

Nechte si ze svých fotek udělat nádherné obrazy

Na tvorbu těchto originálních obrazů se specializuje firma Printscreen.cz, která pomocí barevných inkoustů vytiskne vaše fotografie na speciální, vysoce kvalitní plátno. To je poté umístěno do ručně vyráběného dřevěného rámu, který může mít hloubku až 5 cm. Tisk na plátno se provádí na specializovaných tiskárnách, které umožnují použít větší množství barevných inkoustů než běžná tiskárna.

inspirace fotky

Obraz je tak mnohem lepší a prokreslenější, lépe vyniknou jednotlivé odstíny. Před samotným tiskem je navíc fotografie upravena pomocí speciální funkce zrcadlení, což umožňuje využít celou plochu fotografie, aniž by jediný kousek přišel nazmar kvůli ohýbání na rámu. Pro foto obrazy od firmy Printscreen.cz jsou typické i speciální technologie, které umožnují odstranit nevzhledné přeložení plátna v rozích obrazu a ručně vyráběné dřevěné rámy.

Obrazy na plátně nejsou jen obyčejný dekorační předmět

Díky moderním technologiím, které z vašich fotografií vytvoří nádherné obrazy na plátně, můžete přeměnit své vzpomínky v dekorační předměty, které se budou skvěle vyjímat v jakémkoli interiéru.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts