You are here
Erotická masáž – je třeba se bát, nebo mu to naopak dovolit? DOMOV 

Erotická masáž – je třeba se bát, nebo mu to naopak dovolit?

Všichni jsou stejný – není to klišé. Každý muž, i ten sebevěrnější, má své erotické touhy a představuje si, jaké by to bylo mít sex s jinou ženou. Někteří představu zrealizují, od těch je radno utéct, jiní ji potlačí, ovšem ani tohle řešení není úplně v pořádku.

Muži jsou samci a potřebují lovit samičky. Potřebují zkoušet nové věci a uspokojovat své libido. Aby vám neutíkal za jinou, jako řešení se nabízí erotické masáže. Je jich několik druhů a rozhodně se jedná o zážitek, který muže plně uspokojí a nedovolí mu pokukovat po jiných.

Při erotické masáži jde o netradiční prožitek

Když se řekne erotická masáž, možná se i vám ihned vybaví nahá slečna a její nenechavé ruce, které hned po začátku sklouznou do patřičných míst a z masáže je náhle pohlavní styk. NE, tak rozhodně speciální erotické masáže nefungují. Erotické masáže jsou o prožitku z masáže. Probíhají v diskrétním prostředí a jde hlavně o netradiční provedení. Provádí je profesionální masérky a sex nebo třeba jen pouhé líbání jsou při nich naprosto vyloučené. Jediná změna oproti klasické masáži je, že se muž může jemně dotýkat masérčina těla.

I speciální body to body s olejem

Nejoblíbenější je erotická masáž body to body. Vychází z klasické japonské masáže, říká se jí také klouzavá či mokrá masáž. Masérka je zcela nahá a masíruje klienta svým tělem. Provedení vyžaduje velké dovednosti masérky, používá totiž k masírování celé své tělo. Muž je natřen speciálním olejem, aby po sobě mohla těla klouzat. Je to mimořádně erotické, současně velmi uvolňující.

Velkým prožitkem je pro muže i speciální masáž lingamu (penisu). Vychází z Kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Jejím cílem je oddalování a znásobení prožitku při vyvrcholení. Vyzkoušet můžete také tantrickou masáž. Tu si užijí muži i ženy.

Ideální místo v Praze

Pokud budete chtít prožitkem překvapit kamaráda či přítele, vyzkoušejte ANGELS MASÁŽE. Nabízí erotické masáže v Praze s tou výhodou, že se jednoduše objednáte online, pomocí sms nebo nahráním vzkazu.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment