You are here
Dopřejte své posteli povlečení s 3D motivy DOMOV Móda 

Dopřejte své posteli povlečení s 3D motivy

Oblečte svou postel do nového a zkuste to tentokrát s 3D povlečením. V souvislosti se spánkem hraje povlečení významnou roli. Důležitý není jen materiál, ale také jeho vzor. Nevěříte? Vyzkoušejte si schválně, jak na vás bude působit staré nebo nevkusné povlečení, a poté jak nějaké krásné nové. To oživí místnost, zlepší vám náladu a zkrášlí postel. Barvy a vzory kombinujte, nebojte se jít do něčeho výraznějšího.

Prostorové povlečení s fotopotisky

Originálním designovým prvkem je atraktivní 3D povlečení. Zaujme krásným, téměř živým vzhledem. Je to díky trojrozměrnému provedení, které působí prostorově, motivy vypadají realisticky a na výběr jich je spousta. Je jen na vás, zda dáte přednost fototisku s motivy zvířat, rostlin, krajiny, oblohy, pohádkových postaviček nebo měst. Těšit se můžete na syté, zářivé barvy.

Realistické motivy

3D povlečení s fototiskem dokáže krásně oživit interiér ložnice i dětského pokoje. Děti si pravděpodobně vyberou své momentálně nejoblíbenější postavičky a hrdiny z pohádek. Výběr vzoru do ložnice záleží na vašem osobním vkusu. Jakmile vejdete do pokoje, octnete se na rozkvetlé louce, v horách nebo u moře.

Jaký materiál?

Co se týká materiálů, máte na výběr mezi z bavlnou a microfiberem. Bavlna je oblíbený přírodní materiál, mezi její vlastnosti patří prodyšnost, savost a je také příjemná na dotek. Microfiber je z umělých vláken, krásně hřeje a není náročný na údržbu.

Kde pořídit povlečení 3D

Sháníte dárky? Povlečení 3D může být dobrou volbou. Je praktické a krásné zároveň. Stačí si zjistit, jaké rozměry povlečení na deku a polštář budete pro obdarovávaného potřebovat. Nové povlečení 3D v akci si můžete pořídit v e-shopu Rodinnebaleni.cz. Zkuste třeba výrobky značky XPOSE®, v obvyklých i méně obvyklých rozměrech. Příze je hustá, motivy výrazné a moderní. Díky jedinečnému designu se stane vaše lůžko neodolatelným a rádi v něm budete trávit čas.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment