You are here
Doplňky, které vyzdvihnou každý podzimní outfit DOMOV Móda 

Doplňky, které vyzdvihnou každý podzimní outfit

Podzim je nevlídné období, kdy nás přepadají chmurné myšlenky. Všude je šedo a nepříjemně. Energii je třeba hledat každý den. Najděte si zábavu v podobě stylování oblečení. Nabízí se celá řada doplňků, které vás budou bavit. Díky nim rozzáříte každé místo, takže sychravý podzim nedostane šanci vám zkazit náladu.

Nekonečně způsobů, jak nosit šálu

Super designovým a současně funkčním doplňkem je šála. Váš krk bude pěkně v teplíčku a celkový vzhled dostane šmrnc. Nosí se maxi šály i menší kousky. Vždy je důležitá barva. Šála může být součástí celkového looku, nebo jeho hlavním prvkem. Nabízí se totiž hra barev. Nebojte se nosit syté a hodně výrazné barvy. Určitě zabodujete se vzory. Módní záležitostí jsou orientální mandaly a abstraktní vzory.

scarves-96684_1280

Vyhněte se květinám, hodí se jen pro jaro a léto. Jak šálu nosit? Elegantní je klasika s velkým uzlem, či jedním koncem přes rameno. Nechcete-li vázáním ztrácet čas, kupte si tzv. tunel. Spoustu video návodů najdete na youtube.com.

amazonit

Rukavičky jsou na výslunní

Dříve bez rukavic do společnosti pravá dáma nevyrazila. V současné době se trend nošení rukavic vrací. Začněte s tím i vy. Nejlépe vás ozdobí dámské kožené rukavice, k dostání jsou v několika barvách. Dobrou volbou jsou černé nebo hnědé, které lze skvěle kombinovat s každým outfitem. Máte ráda extravaganci? Volte červené kožené rukavice. Vaše ruce budou v teple, když si koupíte rukavičky s podšívkou, na elegants.cz mají i s podšívkou z kašmíru. Nabízí zde dámské i pánské kožené rukavice české výroby.

RADA: Aby dobře padly, musíte dávat pozor při výběru velikosti. Určíte ji na základně změření nejširší části ruky.

velikosti-ikona

Krásná v čepici

Ke chladnému počasí patří čepice. V šatníku ji nemáte, protože vám nesluší? Chyba je možná v tom, že ji neumíte nosit. Existuje široká paleta různých střihů. Téměř každému sluší maxi čepice, které se nosí „za ušima“.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment