You are here
Dokonale bílé zuby můžete mít i vy. Jak na to? DOMOV 

Dokonale bílé zuby můžete mít i vy. Jak na to?

Chcete mít dokonalý a skutečně neodolatelný úsměv? Pokud ano, je třeba zaměřit se na bělost vašich zubů. Je hned několik cest, které pokud budete kombinovat, můžete si být jista skvělými výsledky.

To první, co doporučíme, je nutnost eliminace některých nápojů. Ty, které jim škodí, jsou primárně:

  • Káva
  • Černé ochucené nápoje
  • Limonáda

 

Pokud jich budete mít co nejméně, budete mít jistotu dokonalé bělosti. Pokud už nyní máte zuby zažloutlé, neváhejte a zakupte si bělící pásky. Ty jim opět dodají onen požadovaný odstín, který vám díky eliminaci výše zmíněných nápojů zůstane delší dobu.

Správné a pravidelné čištění

Další z nezbytných postupů péče o vaše zuby, pokud mají být dokonale bílé, je spojený s tím, že si své zuby budete pravidelně a správně čistit. Dnes je doporučováno čistit si je alespoň ráno a večer, po dobu tří minut. Jde o postup, díky kterému ze zubů mechanicky odstraníte jakékoliv nečistoty a tak zajistíte jejich dokonalou bělost. Pro lepší výsledek je možné použít i různé zubní pasty, které mají v rámci svého obsahu bělicí složky, které dopomohou k zářivějšímu odstínu. Ten se může změnit už za pár týdnů. Důležitá je zde hlavně pravidelnost, ale také typ zubní pasty, právě s ohledem na obsah bělicí složky.

nejlepsi-belici-pasky

Bělení zvládnete i doma

Výše jsme už lehce naznačili možnost bělení. A té se budeme věnovat i v tuto konkrétní chvíli. My doporučíme bělící pásky Crest, které dnes patří mezi nejvyužívanější možnost na trhu. A to proto, že díky nim zvládnete bělit své zuby v pohodlí domova. Nejenom, že si můžete být jisti jejich bezpečností, ale zaručeně vás nadchne i jejich účinek. Pomocí nich hravě vybělíte zuby i o několik odstínů. Pozitivem domácího bělení je také fakt, že oproti jiným metodám rozhodně není nijak drahé. Právě naopak. Z finančního hlediska se jedná o nejbezpečnější cestu, jak mít dokonale bílý a také dokonale zářivý úsměv.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment