You are here
Dámy, obujte se na léto! Co momentálně frčí? DOMOV Móda 

Dámy, obujte se na léto! Co momentálně frčí?

Léto je už v podstatě za rohem a rozhodně se vyplatí mít po ruce nejen správné oblečení, ale i obuv! Právě proto se v následujících řádcích zaměříme na výběr bot, jež se vám budou stoprocentně v parném létě hodit. Momentálně trendy v této oblasti velí ke zjednodušení a ležérnímu stylu. Zapomínat bychom ale neměli ani na funkčnost, maximální odolnost bot a to, abychom se při chůzi cítili maximálně pohodlně.

Jaké boty tedy letos stojí za to vytáhnout z botníku, případně si nakoupit nové páry?

Elegantní dámská kožená obuv

Že by kůže zase letěla? Ano, kožené boty jsou stále velmi oblíbené. Proč? Odpovědí by se našlo hned několik. V první řadě je třeba hovořit o maximální eleganci, kterou přináší. Stejně tak i kožené oblečení nestárne a cítit se v něm budete velmi příjemně. Pokud si chcete pořídit dámskou koženou obuv, počítejte i s tím, že se v ní budete cítit pohodlně. Kůže je propustná a dokáže se poprat i s nadměrným pocením nohou. Pohodlí budete mít zaručené při chůzi v jakémkoli prostředí.

Tenisky? Proč ne?

Klasické čínské tenisky byly jednu dobu doslova a do písmene hitem. Před několika lety se ale jejich sláva dostala poněkud do ústraní. Nyní se opět vrací, a to v podobě nejrůznějších značek. Jedná se o obuv, již oceníte především při procházkách přírodou a také při výletech po městech. Nepočítejte sice s nějakou funkčností a odolnosti vůči vodě, nicméně pohodlí vám při krátkých procházkách zajistí.

Sexy kotníková obuv

Do společnosti, váženého zaměstnání anebo kamkoli jinam, kde svazují společenské konvence, si tenisky asi nevezmete! Proto vsaďte na moderní pohodlné kotníkové boty. Ty zajistí jak komfort, tak i elegantní konzervativnější vzhled. Bez problémů získáte boty, které vám budou sloužit dlouho a velmi dobře! Sehnat se navíc dají za výhodné ceny.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment