You are here
Copánky, výrazné barvy a třeba i zlatá mašle – inspirujte se a staňte se královnou plesu! DOMOV Móda Uncategorized 

Copánky, výrazné barvy a třeba i zlatá mašle – inspirujte se a staňte se královnou plesu!

Jednou provždy zapomeňte na to, že účes na ples vyřešíte jednoduchým culíkem. Ať je to jakýkoliv ples, je to společenská událost, která si zaslouží, abyste se stala její ozdobou. Inspirujte se trendy pro společenské účesy 2018. Když si dáte záležet a svěříte se do rukou odborníků, garantujeme, že se stanete královnou plesu!

Copánky a kudrlinky jsou stále v kurzu

Nejklasičtějším z klasických plesových účesů je drdol, zapomeňte ale na jednoduchý bochánek prapodivného tvaru, který vykouzlíte pomocí gumičky a několika pinetek. Hitem letošní sezóny jsou copánky, a je jedno, jestli budou upletené z vašich vlasů nebo se bude jednat o rafinovaný příčesek. Je důležité, abyste z nich vytvořila zajímavý doplněk drdolu. Mohou ho obepínat, viset z pod něj apod. Vypadá velmi dobře, když jsou copánky v jiném odstínu než mají vaše vlasy. Nebojte se do nich vplést barevnou stužku, ideálně v barvě vašich šatů nebo ostatních doplňků. Podobně v kurzu jsou také kudrlinky, ke kterým si pomůžete speciálními krepovacími kleštěmi. Co se týče množství, držte se v tomto případě spíše u zdi. Když to přeženete, bude váš účet vypadat příliš kosmicky, a to je nežádoucí. Žádná ufonka na plese ještě nezabodovala.

Popusťte uzdu fantazii a vsaďte na barvy

Zajímavým trendem jsou barevné účesy. Nebojte se změnit na ples barvu svých vlasů, šampóny jsou velmi šetrné, takže vám rozhodně neuškodí. Naopak vám pomohou vytvořit extravagantní účes a sladit barvu vlasů s šaty a doplňky. Rozhodně se nebojte netradičních barev, jako jsou zelená, oranžová nebo jemně růžová! Ještě trendovější účes bude, když ho oživíte nějakým zajímavým doplňkem. I klasická mašle dokáže zázraky.

Doma radši ne!

Jak vykouzlit dokonalý účes? Pokud nejste kadeřnice a nemáte zkušenosti, doma to raději nezkoušejte. Dopřejte si péči kadeřníků. Pokud jste z hlavního města, neváhejte navštívit kadeřnictví Praha 5. Budou si vás zde hýčkat, kromě klasických kadeřnických služeb si můžete dopřát masáže hlavy nebo třeba vlasový zábal.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment