You are here
Co mají společného vrásky a mlsání? Akční nákupy DOMOV 

Co mají společného vrásky a mlsání?

Stres, sluneční paprsky, smog a hlavně stárnutí jsou hlavní příčiny toho, že i vaši pleť dříve nebo později začnou hyzdit vrásky. Jejich vzniku nikdy nezabráníte. Je ale možné ho oddálit a vzhled výrazně mírnit, třeba skrze mlsání…

Exotika, klasika i dětská pochoutka pomohou

Vrásky pomaleji vznikají na zdravé a dokonale vyživené pokožce. Proto se musíte zaměřit na stravu a naládovat pokožku vitamíny, minerály a hlavně kolagenem. Důležitý je příjem vitamínů C, A, E a B, z minerálních látek jsou to železo a draslík. Příjemným faktem je, že všechny potřebné látky jsou obsaženy v pochoutkách. Tak například exotické granátové jablíčko je zásobárnou vitamínů i železa, skvělý je také ananas. Z běžného ovoce se doporučuje konzumovat jablka (i se slupkou, která obsahuje nejvíce cenných látek) a citrusy. Kolagen se v potravinách vyskytuje jen vzácně. Čas od času si smlsněte na gumových medvídcích. Buďte ale opatrná, protože se v nich nachází větší množství cukru.

Efektní ochrana pro každý den

Pestrá strava sama o sobě stačit nebude. Pokožka potřebuje i vnější výživu. Na pomoc povolejte speciální krém proti vráskám, který zvnějšku pronikne do hlubších vrstev pokožky a tím ji výrazně posílí. Nešetřete a dopřejte si luxus, který nabízí například Krém proti vráskám GNG.

krém proti vráskám

Využívá inovační strategii GENAGE – CONFIDANT, která zpomaluje proces stárnutí pleti. Vynikající výsledky má díky obsahu cenných látek, jako jsou kyselina hyaluronová a multi-lamelární komplex s ceramidy. Používejte ho jako denní krém. Celý den bude pokožku vyživovat a chránit. Výsledky jsou viditelné po několika dnech používání.

Jak správně nanést krém na pleť?

Pleťový krém nanášejte v tenké vrstvě. Na konečky prstů si dejte malé množství krému, které postupně vmasírujte. Postupujte od kořene nosu směrem na čelo, od nosu přes tváře k uším. Zkrátka od středu ven. Nakonec prsty pokožku jemně poklepejte, aby se krém dobře vstřebal a pokožka se prokrvila.

Bez názvuTIP: Na pleťovou kosmetiku proti vráskám se specializuje e-shop zdravapokozka.com. Jeho sortiment tvoří krémy, séra a další přípravky od luxusních kosmetických značek Wellu-Larens, Dr. Grandel, Sea of Spa (kosmetika z Mrtvého moře) aj.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment