You are here
Čím větší, tím lepší. Plyšový medvěd tedy určitě! DĚTI DOMOV 

Čím větší, tím lepší. Plyšový medvěd tedy určitě!

Plyšovým medvědem rozhodně nic nezkazte. Naopak. Obdarovat jím můžete dítě i dospělého. Spíše dospělou, tedy ženu či dívku s nestárnoucí dětskou duší.

Plyšového medvěda alespoň jednou v životě vlastnil snad každý. Radovali jsme se z něj jako děti a mnohé potěšil i v dospělém věku. Jak by také ne? Pohled na nevinnou medvědí tvář, byť plyšovou, odzbrojí snad každého. A příjemné je i jeho objetí. Plyšový medvěd zkrátka po všech stránkách je vděčným dárkem. Nepohrdnou jím děti ani dospělí (do určité věkové kategorie). U medvědů pro dospělé v každém případě platí jedno – čím větší, tím lepší!

Nejoblíbenější dětská hračka – plyšový medvěd

Plyšový medvídek je fenoménem. V příčkách oblíbenosti hraček napříč generacemi jednoznačně zaujímá přední místo. A tušili jste, že plyšoví medvědi mají i svůj profil na instagramu? Podívejte se na stránku @thebearscz plnou fotografií s kouzelnými plyšovými medvědy zasazenými do různých míst a situací. Naším favoritem jsou velcí plyšáci v oknech nejmenovaného pražského hotelu. Nebo medvědi sedící na židličkách v kavárně.

Plyšový medvěd jako dárek? Skvělý nápad!

Takové fotografie jsou v současné době, kdy se na nás valí jedna negativní zpráva za druhou, balzámem na duši. A při pohledu na ně chcete jedno – takového medvěda mít i doma. Dobrou zprávou je, že tomu tak může být. Provozovatel medvědí instagramové stránky totiž provozuje i stejnojmenný eshop – the-bears.cz, na němž si tyto úžasné plyšáky můžete pořídit. Nebo je koupit pro někoho jiného. Dítě, přítelkyni, kamarádku či známou. Plyšovým medvědem skutečně neurazíte. Naopak.

Malý, nebo velký?

V nabídce jsou plyšoví medvědi různých velikostí. Líbil by se vám opravdu velký plyšový medvěd? Máte ho mít. V nabídce jsou medvědi třímetroví, dvoumetroví i metroví. Ale i malí šedesáticentimetroví. Vezměte si metr a zkuste si představit, jaký medvídek pro vás či obdarovanou bude nejlepší. Ten třímetrový zabere velkou část místnosti, a tudíž se stane jejím středobodem.

Je libo medvídek z růží? Máte ho mít!

Medvídky však můžete vybírat i podle druhu a barvy. V nabídce je plyšový panda, medvídek hnědý, černý, béžový, růžový nebo třeba medvídek z růží. Tomu, věřte, žádná neodolá. A vám také ne.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment