You are here
Jak chytrá žena perfektní angličtině na zoubek přišla DOMOV 

Jak chytrá žena perfektní angličtině na zoubek přišla

Bez angličtiny dnes nedáte ani ránu. Pokud míříte výš a nechcete být jen šedou myškou, musíte prostě světový jazyk ovládat na jedničku. Možná jste byla na mateřské a tam, kde dříve byla velká slovní zásoba, je teď jen černá díra. Možná se chcete jen zlepšit, abyste zvýšila šance na zisk lepšího místa, a třeba jen chcete udělat dojem na šéfa, aby vám konečně přidal.

Je jedno, jaká je vaše motivace, rozhodující je co nejdříve začít, osvojit si správné metody učení, najít si dostatek času.

Kurz nad zlato

V učení byste nikdy neměla zůstat sama. Je dokázáno, že každý člověk se jazyk spíše naučí ve společnosti dalších lidí, protože jedině tak má šanci komunikovat. Když budete doma biflovat slovíčka, možná vám to pomůže zlepšit slovní zásobu, jenže gramatika a s ní spojená konverzace pro vás bude znamenat problém. Aby byla konverzace efektivní, musíte v sobě překonat stud mluvit. Uvědomte si, že je důležité mluvit a vůbec nevadí, když vaše gramatika nebude úplně stoprocentně v pořádku. Od toho je tu lektor, aby vás opravil a upozornil, kde děláte chyby. Nebojte se ale jít s kůží na trh. Když budete mluvit, rychle si vše osvojíte. Abyste se tedy zlepšovala a poměrně bez námahy, je nejlepší si najít dobrý kurz a investovat do něj peníze i čas.

Pobytový kurz angličtiny s rodilým mluvčím – i v ČR

Současně platí, že největší efekt mají kurzy s rodilými mluvčími, protože jedině od nich odposloucháte a osvojíte si ten správný přízvuk. Naštěstí už za intenzivním kurzem nemusíte jezdit za hranice ČR a draze platit, protože probíhají i na našem území. Speciální intenzivní kurzy angličtiny pořádá ENGLISHstay. Jedná se o kurz dlouhý 6 dní, ve kterém čeká účastníky přes 70 hodin komunikace v angličtině s lektory z USA, Kanady, Austrálie, Velké Británie nebo Irska. Velikou výhodou je, že tyto jazykové kurzy angličtiny probíhají v režimu 1–1, tedy na jednoho účastníka kurzu připadá jeden rodilý mluvčí. Každý účastník má tak jedinečnou příležitost intenzivně konverzovat na témata, které si on sám zvolí. Poměrně snadno si tak osvojí gramatiku a rozšíří slovní zásobu. ENGLISHstay nabízí ještě program MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC. Účastníci tohoto kurzu konverzují s rodilým mluvčím ve dvojicích, takže na kurz můžete vyrazit třeba s partnerem nebo kamarádkou.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment