You are here
Chcete čistší domov? A znáte karbonizační čistění koberců? DOMOV 

Chcete čistší domov? A znáte karbonizační čistění koberců?

Zase ty proklaté koberce. Zkoušíte už asi desátý přípravek, záda tuhnou, ruce jsou rozpraskané a výsledek? Po zaschnutí to vypadá, že se můžete vrátit na začátek. Marná snaha. Konečně se smiřte s tím, že svépomocí koberce dokonale nikdy nevyčistíte.

A proč to vlastně dělat?

I když mají třeba jen krátký vlas a na pohled vypadají docela dobře, nenechte se mýlit. Koberce jsou v domácnostech největším semeništěm roztočů, plísní, virů a bakterií. Pokud jim není věnována důsledná péče, koledujete si dokonce o zdravotní problémy. Možná marně hledáte příčinu vracející se rýmy, nevysvětlitelných vyrážek či třeba toho, proč vaše dítko špatně dýchá. Příčina se může skrývat právě v koberci, myslete na to. Možná jste přesvědčeni, že stačí každý den vysávat. Ovšem to je omyl! Vysávání možná odstraní trochu prachu, to je ale vše. Alespoň jednou za půl roku je lepší svěřit péči o koberec profesionálům.

Karbonizační čištění odstraní až 98 % nečistot

Ve srovnání s běžnými metodami čištění koberců vyniká karbonizační metoda hned ve dvou zásadních ohledech. Na prvním místě je extrémně vysoká účinnost. Díky karbonizaci se z koberce odstraní až 98 % všech nečistot, a to včetně prachu a všech výše zmíněných „návštěvníků“. Druhou velkou výhodou je spotřeba vody, snižuje se až o 80 %. Koberce jsou tak po vyčištění téměř okamžitě suché, takže vás rozhodně nebude nic omezovat. Jak přesně metoda funguje, se dozvíte na čištění koberců Liberec.

Prodlužuje životnost až o 5 let

Metoda karbonizace má další bonus v podobě šetrnosti. Během čištění se vlákna nedostanou do styku s rozpouštědly, jako tomu je u jiných metod. Proto prodlužuje životnost koberců až o 5 let. Dobrou zprávou také je, že se metoda dá použít i k čištění sedaček. Efekt je nádherný – konečně se zase posadíte do čistoty. Přečtěte si více o čištění sedaček Liberec a mějte čistší a spokojenější domov.  

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts