You are here
Bez kvalitního nádobí to v kuchyni prostě nejde DOMOV Skvěle vařit i péct 

Bez kvalitního nádobí to v kuchyni prostě nejde

Chcete vařit stále lahodnější a složitější pokrmy? Jsou vaše kuchařské dovednosti již na takové úrovni, že si troufnete i na složitější a pracnější recepty? Ať už vaříte cokoliv, nikdo se v kuchyni neobejde bez kvalitního nádobí. A zejména pokud se pouštíte do složitých receptů, je kvalitní nádobí nezbytné. Jen zkušenosti se zručností skvělý výsledek nezajistí. V kombinaci s kvalitním nádobím skvělého výsledku dosáhnete pokaždé.

Kvalitní nádobí vaří rychle a efektivně

S moderními druhy hrnců bude práce v kuchyních snadná a efektivní. Výroba hrnců se neustále vyvíjí a výrobci přicházejí s mnoha inovacemi, které vylepšují vlastnosti nádobí. Mezi nejkvalitnější značky na trhu (nejen tuzemském, ale i evropském), patří nádobí Tescoma. Právě Tescoma věnuje vývoji nádobí zvýšenou pozornost a snaží se dosáhnout dokonalosti. Vývoji designu a praktických vlastností nádobí se v posledních letech věnuje stále více pozornosti. Jak vypadají produkty, které byly v této oblasti v loňském roce oceněné, se můžete podívat ZDE.

panev tescoma

Důležité je i množství

Všechny pokrmy prostě nejdou uvařit v jednom jediném hrnci. Vždy je důležité mít v kuchyni kompletní sadu hrnců a pánví, abyste vždy mohli vybrat ten nejvhodnější druh. Od malých kastrůlků na redukce a omáčky přes hrnce na vaření příloh a pánve na pečení. Pro urychlení vaření by neměly chybět ani bezpečné tlakové hrnce.

 

Tip: Do kuchyně vybírejte takové pánve, které lze vložit i do trouby. To oceníte například při dopékání bifteků. Velmi důležitý je využitý materiál. Velký výběr nabízí například pánve Tescoma.

Nezapomínejte ani na nářadí a doplňky

Aby se vám v kuchyni dobře pracovalo a vařilo, samozřejmě nestačí jen kvalitní nádobí, ale desítky druhů kuchyňského nářadí a doplňků. Velmi důležité jsou nože, prkénka, vály, míchačky, naběračky, mašlovačky, vařečky, lisy, struhadla, misky a mnohé další výrobky. Jestli si chcete prohlédnout kompletní nabídku vybavení kuchyní, navštivte eshop Tescoma.

 

Uložit

Uložit

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment