You are here
Až 7 kg za měsíc shodíte díky krabičkové dietě! Co musíte udělat? DOMOV Skvěle vařit i péct 

Až 7 kg za měsíc shodíte díky krabičkové dietě! Co musíte udělat?

Nic si nenalhávejme, zima na vašem těle zanechala kruté stopy v podobě faldů a léto klepe na dveře. Nechcete v plavkách vypadat jako velryba? Začněte jednat, poznejte kouzlo krabičkové diety. Fakta jsou jasná – po měsíci se zhubne 5 až 7 kg.

Možná vám hlavou prolétla myšlenka, že nebudete utrácet a zkusíte to sama doma. Pozor, bude to jen ztráta času. Připravit jídelníček tak, aby byl zdravý, měl optimální kalorickou hodnotu a současně byl chutný, není legrace. Příprava jídla vám zabere i několik hodin a bez znalostí to sama nikdy nezvládnete.

Od profesionálů, chutně a až domů

Jídlo v rámci krabičkové diety připravuje tým zkušených kuchařů, který vede výživový specialista. Složení jídel je navrženo tak, aby tělo dostalo všechny důležité látky (vitamíny, bílkoviny, vlákninu, minerály aj.) a byla dodržena ideální kalorická hodnota. Lidský organismus na zdravou stravu začne reagovat tím, že bude lépe a rychleji odbourávat tuky. Vždy je dobré na začátku absolvovat sezení u výživového poradce, který se vším poradí.

Vy se nebudete starat o nic, protože si jídlo objednáte a každý den vám bude doručeno domů, nebo třeba i do práce. Vždy obdržíte 5 krabiček, jídelníček se skládá ze snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře. Je důležité jíst pravidelně, aby vás netrápil hlad. I když se vám možná budou porce na začátku jevit jako malé, je to omyl. Jídla jsou vydatná a brzy zjistíte, že malá porce vás nasytí. Pochutnáte si i na takových specialitách, jako jsou pečené papriky plněné bylinkovou brynzou, kuřecí roláda se žampiónovou omáčkou, míchaná vajíčka s parmezánem aj.

dieta-v-krabicce-logoCo musíte udělat?

Úspěšná je krabičková dieta Praha. Podívejte se na dietavkrabicce.cz. Na stránkách najdete kompletní informace o dietě, jídelníček, ceník a další informace. Jídlo si objednáte na týden a třeba i na celý měsíc. Záleží na vás, jakého cíle chcete dosáhnout.

Kdy i vám 5 krabiček denně pomůže k vysněné postavě?

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment