You are here
Absolutně ženské, elegantní, jedinečné – jaké přízvisko dáte svatebním šatům od Zoryana Stekhnovych vy? DOMOV Móda 

Absolutně ženské, elegantní, jedinečné – jaké přízvisko dáte svatebním šatům od Zoryana Stekhnovych vy?

Nevěsta má o svatebním dni veledůležité funkce. Musí být jeho nejkrásnější ozdobou, uchvacovat šarmem, vyvolávat dojemné slzičky, dokázat manželovi, že právě ona je tou nejlepší na světě a při tom všem se cítit pohodlně.

Prestižní módní značka Zoryana Stekhnovych každé ženě její úlohu usnadní. Nabídka svatebních šatů ohromuje. Každý model se nese ve znamení preciznosti. Najdete ty pravé i vy?

robe-mariee-paris

Zoryana Stekhnovych je módní návrhářka, pro niž jsou největší inspirací křivky ženského těla. Je to perfekcionistka, která jde za jediným cílem – vykouzlit šaty, ve kterých žena bude vypadat téměř jako z jiného světa, prostě maximálně žensky.

Jednouše šik!

Charakteristickými znaky všech svatebních šatů jsou jednoduché linie a propracované detaily. Ve všech je patrná inspirace elegantním francouzským stylem. Výjimečné jsou i díky materiálu. Zoryana Stekhnovych ráda používá plisé, šifón, satén a organzu. Jedná se o lehké materiály s honosným vzhledem. Jejich vzájemným propojením získává každý model okouzlující vzhled plný šarmu. Podívejte se na toto video, jasně to ukazuje!

Preciznost, která není drahá!

Na rozdíl od ostatních ikonických módních značek nabízí Zoryana Stekhnovych své propracované modely za přívětivé ceny. Umožňuje ženám být ve svatební den princeznou a splnit si svůj dětský sen.

V současnosti výhodně nakoupíte na www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. V e-shopu či přímo v kamenné prodejně budete vybírat z několika desítek modelů. Na webových stránkách najdete i praktické rady, podle čeho vybírat svatební šaty vhodné na vaši postavu. Ceny startují již na 5 500 Kč, podívejte se na výprodej svatebních šatů a vyberte si šaty snů. Na adrese Na Moráni 13, Praha 2 se nachází kamenná prodejna, kde si šaty vyzkoušíte. Funguje zde i půjčovna, ve které seženete také společenské šaty, například pro maminku a družičky.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment