You are here
7 tipů, jak si užít zimu v Praze DOMOV Tipy na výlety 

7 tipů, jak si užít zimu v Praze

Mrzne až praští a možná ani vám nedělají nízké teploty dobře. Nebo ano?

1. Užijte si bruslení

V Praze najdete hned několik kluzišť, některá jsou zdarma, na jiných se platí je mírný poplatek. Že nemáte brusle? Nevadí to, protože si je můžete i půjčit. Zajímavostí jsou kurzy krasobruslení na Smíchově.

1484576143_4brusleni

2. Vyzkoušejte golf?

Žijete v přesvědčení, že golf se hraje jen venku? Je to omyl, který vás ochuzuje o skvělý zážitek. Navštivte Erpet Golf Centrum Je to indoor prostor, kde si lze hru golfu vyzkoušet a třeba si i zaplatit trenéra. V místě se dá hrát i squash a badminton.

3. Hrátky s dvacetikilovým kamenem

V hlavním městě můžete vyzkoušet i sport králů – curling, konrétně na Roztylech. V hale se nachází hned 4 dráhy. Pravidly i technikou vás provede instruktor. Hrát můžou i děti od osmi let.

4. Snowboard, běžky či kite?

Sněhu je dost, vyrazte na Brdskou magistrálu. Začít můžete už u Zbraslavi a pokračovat třeba až k Příbrami. 1000 m dlouhá trať se nachází i ve Velké Chuchli, právě zde si vyzkoušíte i snowkiting. Pokud máte rádi snowboard, vyrazte do Freestyle sportoviště Kolbenka.

1484576017_24kolbenka_28

5. Veslování a skoky

Indoor rowing je dobrá forma cvičení pro posílení svalů. Cvičí se na Palmovce a v loděnici Bohemians. Zkuste také Jumping. Trampolíny jsou rok od roku populárnější forma pohybu a snadný a rychlý způsob vyplavení endorfinů.

6. Až na vrchol

V hlavním městě je hned několik vnitřních lezeckých stěn. K nejpopulárnějším patří horolezecká stěna MAMMUT v Holešovicích a SmíchOFF na Praze 5.

1484576090_3smichoff

7. Na motokáry

Rádi závodíte? Vyrazte s rodinou na motokáry, jeden okruh se nachází v Toužimské ulici na Praze 9.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment