You are here
6+2 tipy na knížky aneb když potřebujete být sama DOMOV 

6+2 tipy na knížky aneb když potřebujete být sama

Máte svaté právo nebýt chvíli továrnou na jídlo, uklízečkou špinavého prádla, bachařem, diářem, prostě na chvilku si zasloužíte být sama. V klidu, v pohodě a relaxovat.

Najděte si tiché místo, kde budete jen sama. Oblékněte si třeba staré teplé ponožky a dejte nohy hore, zabalte se do deky, zapalte si svíčku. Relaxujte, myslete na sebe. Dokonalou pohodu určitě pomůže vykouzlit i dobré pití a kvalitní čtivo.

Máme pro vás tipy na zajímavé knihy pro ženy, inspirujte se

Bábovky od Radky Třeštíkové – Radka je velmi inspirativní žena, která dokáže skvěle psát zábavně, smyslně, vtipně a chytře. Román pro ženy Bábovky přináší jedinečný příběh dvanácti žen, jejichž osudy popisuje právě v jednom románu. Možná se v některém z nich poznáte…

Cítit znovu od Mona Kasten – intenzivní city, odmítnutí, láska, nezájem. Přečtěte si poutavý román pro ženy.

Ta druhá od Michelle Adams – tohle je nářez. Jedná se totiž o thriller. Přečtete ho jedním dechem. Prozradíme jen to, že příběh je dívce, které se rodiče vzdali, aby se mohli starat o její psychicky narušenou sestru…

Deset malých černoušků od Agatha Christie – je další z řady výborných detektivek a určitě výborná volba pro chvilky volna. Příběh se odehrává v luxusním sídle na ostrově, který od okolního světa odřízla bouře. Jednoho hosta po druhém žene do záhuby podivná síla…

Třpytící se město od  Lenky Bandurové – jedná se o velmi vydařený debut této autorky. Potěší milovnice fantasy. On pochází ze země deště a lilií, ona z kraje slunce a barev. Jak to bude dál, musíte zjistit sama.

Všechno je v pr**li od Mark Manson – pokud si prostě chcete odpočinout a získat nadhled, sáhněte po této knize. Hlavním tématem knihy je naděje.

A když máte melancholickou náladu a potřebujete znovu mít úsměv na rtech, volte klasiku v podobě Malého prince nebo Saturnina.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment