You are here
5 rad, jak zlepšit fyzickou i psychickou kondici zároveň DOMOV 

5 rad, jak zlepšit fyzickou i psychickou kondici zároveň

Nikdy se nesmí stát, že vás pohltí ostatní. Je krásné se starat o děti a manžela, plnit na 100 % pracovní povinnosti, jenže žádná žena není stroj. Vaše tělo je křehké, chovejte se k němu tak. Naučte se myslet na sebe. Budete spokojenější…

1. Cvičte a užijte si hormon štěstí

Stačí jen půl hodinky denně a zažijete opravdový pocit štěstí. Musíte ji ale věnovat cvičení, při kterém se vyplavuje do těla endorfin. Tento hormon je malý přírodní zázrak, navozuje pocit štěstí a dokáže tlumit bolest. Určitě neplatí, že čím více se budete dřít, tím větší dávku tělo vyprodukuje. Najděte si aktivitu, která vás bude bavit. Skvělá je například jóga, protože navozuje pocit klidu a je výborná pro formování postavy.

2. Změňte jídelníčeksalad-374173_640

Když do sebe ládujete tučná a sladká jídla, má to jediný efekt. Vaše tělo se obaluje tukem. Reakce? Začnete být krajně nespokojená s postavou a zaplaví vás chmurné myšlenky a stres. Naučte se jíst více ovoce a zeleniny. Kromě klasiky si pochutnejte i na exotickém ovoci. Jezte pravidelně v menších dávkách. Tělo bude zdravější, štíhlejší a vy spokojenější sama se sebou.

3. Prohřejte se

I zima navozuje špatnou náladu. Utečte jí. Nemusíte utrácet za zájezd do exotických krajin. Stačí navštívit solárium České Budějovice. Během 20 minut, což je maximální opalovací doba, se krásně prohřejete, vykouzlí vám to úsměv na tváři a navíc si odnesete atraktivní opálení.

4. Účinky blahodárné masáže

bona_dea_obsah_r2_c3Velkou úlevu pro svaly, klouby i mysl přináší tato masáž České Budějovice. Ruce profesionálního maséra se postarají o to, že se budete cítit jako v sedmém nebi. Naučte se na masáž chodit pravidelně, alespoň jednou za měsíc.

5. Krása pleti a vlasů

Nejste spokojená se svým vzhledem? Zajděte si na kosmetiku a nechte se hýčkat u kadeřníka. Úchvatné proměny dokáže například kadeřnictví České Budějovice.

Máte i vy nějaký tip, jak se udržujete v dobré psychické i fyzické kondici? Napište nám do komentářů, kontaktujte nás na facebooku, nebo nám třeba napište e-mail. Budeme se těšit na každý tip.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment