You are here
3 techniky na barvení vajec – lakem na nehty, voskem a pěnou DOMOV 

3 techniky na barvení vajec – lakem na nehty, voskem a pěnou

Letos nebudete muset „odfláknout“ jen obarvením a nalepením samolepek. Určitě bude čas na složitější techniky. Zkuste zdobení vajec voskem, lakem na nehty a pěnou na holení.

Tradiční barvení vajec voskem – nebojte se

Je to sice složitější, výsledek ale uchvátí. Možná jste se této techniky bála a možná se jí záměrně vyhýbala, protože (co si budeme povídat) jsou potřeba přípravy a šikovné ruce. I přesto ale hoďte strachy za hlavu. Když budete postupovat podle videa a nebudete spěchat, povede se to.

Hned 2 videa s popisem pomůcek i techniky jako takové, má Jana Tlapová. Inspirujte se a pusťte se do toho.

Rychlovka v podobě barvení vajec lakem na nehty

Máte doma nespotřebované laky na nehty, je vám líto je vyhodit a současně víte, že už si je ani na nehty nedáte? Gratulujeme, máte ideální základ pro barvení vajec. Budete potřebovat ještě kelímek s vodou, párátka a špejle.

Postup barvení vajec laky na nehty: do kelímku nebo misky si nalijte čistou vodu o pokojové teplotě. Do ní opatrně nakapejte laky na nehty tak, aby pokryly povrch. Pozor, pokud bude voda příliš teplá nebo studená, laky půjdou ke dnu. Pak si vezměte párátko, laky promíchejte, tím se vytvoří vzory. Můžete přidat i třpytky. A teď už stačí jen opatrně ponořit vejce a máte hotovo.

Barvení vajec pěnou na holení

Je to trochu punk, ale i pomocí pěny na holení lehce a efektně nabarvíte vejce. Jak přesně postupovat?

Koukněte na video od IMCN.

Tak jakou techniku vyzkoušíte? A když nám vložíte fotku výtvoru do komentáře, bude to super :-).

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment