You are here
3 rady pro úpravu obočí v domácích podmínkách DOMOV 

3 rady pro úpravu obočí v domácích podmínkách

Pro krásně upravené obočí nemusíte do salonu, ale s tím správným vybavením a pomůckami to jistě zvládnete v domácích podmínkách. Co všechno budete potřebovat a na co si dát při úpravě obočí pozor? To se dozvíte v následujícím článku.

Jak si upravit obočí?

Konkrétní úprava obočí hodně záleží na tom, v jakém ho máte stavu a čeho chcete dosáhnout. V domácích podmínkách totiž zvládnete nejenom styling, ale také tvarování či barvení. Pro běžnou úpravu si však vystačíte s pinzetou nebo břitvou. Na doladění drobných nedostatků zase pomohou kosmetické produkty, kterým obočí zafixujete a případně jemně dokreslíte.

Tužka na obočí pro doladění barvy

Součástí líčení bývá i zvýraznění obočí. K tomu se hodí speciální tužka na obočí v hnědém či černém odstínu. S její pomocí dotvoříte požadovaný dokonalý tvar a domalujete drobné nedokonalosti. Odstín tužky je dobré zvolit podle barvy vlasů, aby výsledek nepůsobil příliš násilným dojmem. Pro líčení, které vydrží při nepřízni počasí, využijte voděodolnou tužku. S jemnějším dobarvením a podporou výsledného tvaru mohou pomoci také stíny na obočí.

Barva pro dlouhotrvající výsledek

Hlavně majitelky přirozeně světlého obočí, které se nechtějí každý den zabývat malováním, volí cestu barvení. Kvalitní barva na obočí pro doladění toho správného odstínu pomůže s vytvořením a úpravou celkového vzhledu obličeje. Na internetovém obchodě snadno pořídíte profesionální permanentní barvu na obočí pro dosažení požadovaného výsledku, který bez problémů vydrží i několik týdnů. Stačí si jen zvolit vhodný barevný odstín a případně postupně vyzkoušet, jaký z produktů se vám nejlépe používá. Pro perfektní výsledek se ještě může hodit gel na obočí, který zafixuje jednotlivé chloupky a udrží je na svém místě po celý den.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts