You are here
3 druhy toastů, které musíte ochutnat! DOMOV Skvěle vařit i péct 

3 druhy toastů, které musíte ochutnat!

Sendviče a toasty jsou skvělou svačinkou do školy, práce, i na cesty. Můžete si je naplnit vším, co máte rádi, zapéct a užít si je během dne, nebo je sníst na posezení.

Pokud už máte mezi sendviči a toasty svoji zaběhlou klasiku, musíte určitě zkusit naše dnešní 3 tipy na sendviče, které si rychle zamilujete!

Banánové toasty

Ingredience: celozrnné toasty, banán nakrájený na kolečka, nutella, sekané kešu oříšky

Postup: toast nejdříve namažte vrstvou nutelly (raději méně, než příliš mnoho), naskládejte kolečka banánu a posypte oříšky. Přiklopte druhým toastem a dejte zapéct. Podávat můžete se sklenicí mléka.

Rajčatové toasty

Ingredience: celozrnné toasty, mozarella nakrájená na plátky, rajčata pokrájená na plátky, bazalka, koření na pizzu

Postup: na toasty naskládejte rajčátka a mozarellu a posypte sekanými lístky bazalky a kořením. Toasty podávejte teplé, tak chutnají nejlépe.

Toasty s kuřecím masem

Ingredience: celozrnné toasty, restované kuřecí prsíčko nakrájené na tenké plátky, kvalitní kečup, anglická slanina, máslo

Postup: toasty z vnitřní strany namažte velmi lehce máslem. Na toast navrstvěte slaninu, na kterou položte pár plátků kuřecího masa. Zakápněte kvalitním kečupem a přiklopte druhým toastovým chlebem.

Jaký vybrat toaster?

Aby se vám toasty dobře propekly a připravily, využijte k tomu kvalitní toaster s vysokým výkonem. Skvělý je například sandwich toaster Orava ST-105 AB, který je vhodný pro přípravu čtvercových toastů. Dvoumístný sendvičovač má nepřilnavý povrch, skvěle a velmi jednoduše se bude čistit a už nikdy se nebudete muset drhnout s připečeným sýrem nebo šunkou. Pro dokonalé propečení je tento kuchyňský pomocník opatřen automatickou regulací teploty. Výhodou je i tepelně izolované držadlo, díky kterému se nikdy nespálíte. Pro kontrolu teploty toasteru je na něm umístěna i světelná signalizace napájení a ohřevu.

Rádi byste si sandwich toaster Orava ST-105 AB také pořídili? Může být váš za 469 Kč na www.orava.cz!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho :-) Děkujeme

Related posts

Leave a Comment